Анемія (недокрів`я)

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні капсули, таблетки від залізодефіцитної анемії

Анемія, або недокрів`я - досить поширена недуга, що полягає в зниженому рівні гемоглобіну. Захворювання проявляється блідістю шкіри та слизових, порушеним серцевим ритмом, низьким артеріальним тиском та іншими неприємними симптомами.

Аюрведа препарати при анемії спрямовані на підвищення кількості залізовмісного білка в організмі. Людям з недокрів`ям рекомендовані засоби з високим вмістом заліза, вітаміни В6 та В12 та фолієва кислота. Наш аюрведичний інтернет-магазин "Світове Дерево" пропонує широкий асортимент продукції з Індії з цими складовими.

Таблетки та порошки - найкращі аюрведичні препарати від анемії

Якщо вам потрібний найефективніший засіб для підвищення гемоглобіну, ви напевно знайдете його в нашому онлайн-каталозі. Таблетки та порошки - дуже популярні форми продукції з цілющими властивостями.

Лікарські трави часто приймають у вигляді порошків, а для збереження корисних властивостей та зручності застосування їх спресовують у таблетки, покриваючи захисною оболонкою.

Окрім трав, у продукцію входять інші рослинні інгредієнти, які мають потужний оздоровчий ефект. Якщо вас цікавить продукція аюрведа, купити в Україні рекомендуємо добавки із залізом або незамінними при недокрів`ї вітамінами. Варто звернути увагу на такі таблетки та порошки, як:

  • Арогьявардхіні Баті. Таблетки мають загальну оздоровлюючу дію, зокрема заповнюють дефіцит заліза.
  • Тріфала Гуггул. До складу входить довгий перець - джерело вітаміну В12 та заліза.
  • Шива Гуліка. Усередині присутні фісташка та імбир - у них міститься підвищуючий гемоглобін вітамін В6; кокос, чорний перець та алое вера із залізом у складі. Важливий компонент продукту - амла - та сама рослина, з м`якоті якої виробляється чаванпраш, що допомагає при анемії.
  • Порошкова спіруліна. Залізо з цього суперфуду засвоюється на 60% ефективніше, ніж сульфат заліза, наявний в інших дієтичних добавках. Відмінна риса спіруліни у вигляді порошку як джерела заліза - можливість застосування під час вагітності.
  • Лаух Бхасма. Це індійський препарат багатий на залізо. Воно подрібнюється особливим способом і обробляється травами. Спеціальний метод очищення забезпечує мінералу лікувальні можливості та швидке засвоєння організмом. Цим Лаух Бхасма перевершує інші мінеральні добавки.

До Києва з Індії постачаються різні засоби, які допомагають боротися з анемією. Ми назвали лише частину продукції, яку можна придбати з доставкою Україною. У нашому асортименті ви зможете підібрати оптимальні варіанти таблеток та порошків.

Інші форми аюрведичних препаратів

Обираючи найкращі аюрведичні препарати, неможливо пройти повз ще дві форми, приємні у вживанні:

  1. Масла. Особливо зверніть увагу на олію чорного кмину. Воно активно впливає на рівень гемоглобіну та червоних кров`яних клітин у крові.
  2. Рідини. Кумарі Асава, Дракша Рішта та Лоха Асава, які чудово себе проявляють при залізодефіцитній анемії.

Живучи у Києві чи іншому місті України, ви можете проконсультуватися про продукцію з нашим менеджером.

Аюрведичний інтернет-магазин із прийнятними цінами на засоби від анемії

Кожен аюрведичний препарат, розміщений у цій категорії, приємно вражає помірною ціною, а не лише активними компонентами. Також вас порадує тривалий термін придатності вибраного продукту.

Команда "Svitove Derevo" подбає про те, щоб замовлення було відправлено найближчим часом. Дякую, що робите покупки саме у нашому аюрведичному інтернет-магазині.