Горло

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати для горла

Найбільш частими причинами болю в горлі є переохолодження, бактеріальна або вірусна інфекції, перенапруга зв`язок. Знання Аюрведи свідчать, що хворобливі відчуття у сфері горла пов`язані з порушенням Капха-доші, яка регулює вироблення слизу, а розвиток запалення пов`язані з Пітта-доша.

При захворюванні горла Аюрведа радить людям використовувати перевірені засоби, створені самою природою для здоров`я нашого організму: трави та спеції.

Досвід поколінь та аюрведичні знання показують, що найбільш ефективними є:

Теплі трав`яні чаї, настої для полоскання дозволяють швидко відновити здоров`я горла та загальне самопочуття. Сьогодні в аюрведичних інтернет магазинах доступний широкий асортимент готових аюрведичних препаратів з Індії, що містять цілий комплекс корисних лікувальних компонентів.

Аюрведа від ангіни та інших захворювань горла: рекомендації щодо профілактики захворювань

Хвороби горла, як і будь-які інші захворювання, помітно позначаються на нашому загальному самопочутті та емоційному стані, тому краще подбати про себе заздалегідь та вжити прості профілактичні заходи. Наприклад, регулярно вживати бальзам здоров`я «Чаванпраш». Також корисно доповнювати свій раціон іншою продукцією Аюрведа: вітамінними комплексами та спеціальними абсолютно натуральними харчовими добавками.

У разі якщо ви все ж таки захворіли на сезонне застудне або інфекційне захворювання, аюрведичні аптеки в Києві та інших містах України пропонують низку ефективних препаратів для швидкого одужання.

Кращі аюрведичні препарати для лікування болю в горлі

Натуральні аюрведичні засоби мають широкий спектр дії та допоможуть впоратися з різними за типом та симптоматикою захворюваннями горла:

  1. Антибактеріальні та грибкові препарати. Допоможуть боротися зі збудником хвороби у горлі та ротовій порожнині. Ефективні при фарингіті, тонзиліті, ларингіті та ін.
  2. Ліки Аюрведа від ангіни, кашлю та для відновлення голосу. Засоби знімають запалення та надають знеболюючий ефект, усувають осиплість голосу.
  3. Препарати для зниження температури та боротьби з інфекцією. Трав`яні таблетки дозволяють нормалізувати температуру тіла, знизити запалення, вивести токсини з організму та підвищити загальну опірність імунної системи.

Як вибрати і де купити ліки з Індії

Аюрведична медицина пропонує широкий вибір препаратів, що дозволяють впоратися з різними захворюваннями горла. Крім цього, ви завжди зможете вибрати кращі аюрведичні препарати у зручній для вас формі випуску, наприклад:

  • льодяники (Кофлет Himalaya);
  • капсули (Кант Судха Maharishi Ayurveda, «Вільне дихання», антипіретик Kongka Herb);
  • трав`яні таблетки (Йогі Кантіка, Kongka);
  • спрей (Nodonuru EX Cool, Kobayashi, Propoliz);
  • чай (Хербал Дів`я Пейя);
  • імбірні та трав`яні цукерки-кульки (Абхаїбхубейр, Свасантак Ваті).

Ліки з Індії купити в Україні можна у спеціалізованому інтернет магазині "Світове Дерево", попередньо отримавши консультацію від фахівця з аюрвердичних знань.