Алергія

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні натуральні препарати від алергії

Зниження захисних функцій імунної системи часто призводить до низки захворювань, найпоширенішим є алергія. Вона проявляється коли імунна система організму перестає реагувати на такі антигени як пилок рослин, отрути комах, шерсть і лупа тварин, пил, продукти харчування, лікарські препарати та ін. Симптоми та тяжкість перебігу залежать від виду алергену, який став збудником захворювання. Алергія може завдавати шкоди дихальним шляхам, шкірним покривам, пазухам носа та іншим органам людини. Іноді вона провокує небезпечні для життя реакції, наприклад, анафілактичний шок.

В аюрведі прийнято вважати, що алергія з`являється в результаті порушення балансу дош або біоенергетичних принципів, які керують роботою людського розуму та тіла. Згідно з давньоіндійською медициною, щоб досягти полегшення стану та тривалого терапевтичного ефекту, необхідно усунути причину, а не боротися із симптомами. Для цього в лікуванні застосовується комплексний підхід, що включає прийом аюрведичних препаратів для імунної системи, організацію здоровішого харчування та способу життя.

Принципи вибору аюрведичних засобів від алергії

Перед тим, як вибрати ефективні ліки від алергії чи препарати проти алергії, необхідно розуміти, як поводиться захворювання в тій чи іншій доші:

  • Симптоми капха алергії характерні для весняного сезону. Вони проявляються у вигляді закладеності носа, риніту, сльозотечі, гнійних висипів.
  • Пітта алергія відбувається у літній період. Надлишок тепла викликає запалення дихальних шляхів чи епітелію. Симптоми полягають у появі висипу, головного болю, печінні або почервонінні очей, запаленні придаткових пазух носа, виникненні синуситу або бронхіту.
  • При виході з рівноваги Вати спостерігається поява червоних гарячих плям на шкірі, головний і м`язовий біль, свистяче дихання, сухий кашель, дискомфорт і сухість слизових очей. Зазвичай Вата алергія протікає восени.

Знаючи, яка з дош знаходиться в дисбалансі, можна легко підібрати ефективні ліки від сезонної алергії, здатні позбавити від недуги і полегшити стан хворого.

Ліки від алергії - схема лікування алергії з аюрведе

Довгострокове вирішення проблеми виникнення алергії лежить у виявленні джерела захворювання та зміцненні імунної системи організму для захисту від алергенів. Схема терапії полягає в:

  • визначення типу алергії по дошах;
  • очищення організму;
  • коригування харчування;
  • прийомі препаратів проти алергії;
  • масажах з використанням аромамасел;
  • дихальної гімнастики.

Переваги аюрведичних препаратів від алергії

Натуральні препарати від алергії Аюрведа виготовляються із природних компонентів та екстрактів рослин, що благотворно впливають на стимуляцію захисних функцій організму та допомагають боротися із збудниками алергічних реакцій. На відміну від медикаментозних препаратів, ліки від алергії відрізняються природним складом та безпекою для здоров`я без ризику виникнення побічних ефектів. Асортимент аюрведи від алергії включає великий вибір засобів різних форм випуску: таблетки від алергії на шкірі, які борються з висипаннями і почервоніннями шкірних покривів, препарати для зняття болю в горлі, імуномодулюючі засоби тощо.

Де придбати найкращі препарати проти алергії в Україні

Вибрати та купити натуральні добавки аюрведа від алергії можна в аюрведичному інтернет-магазині "Світове дерево". У каталозі представлений список ліків від алергії з цінами на всі товари. Окрім антигістамінних препаратів, тут можна замовити ліки аюрведи для селезінки, печінки та інших органів, які потребують очищення перед прийомом антиалергенних засобів, а також препарати аюрведа від грипу та застуди, які можуть бути наслідком на організм алергенів. Замовити ліки від алергії дорослим можна у зручний для вас час з доставкою по Києву та всій території України.


Часті питання про аюрведичні препарати від алергії: