Обробка замовлень і прийом дзвінків здійснюються з понеділка по п`ятницю з 09:00 до 15:00. Пробачте, будь ласка, за тимчасові незручності. Слідкуйте за оновленням інформації.

Офіційний сайт інтернет магазину Аюрведи "Світове Дерево"

Ласкаво просимо в аюрведа магазин "SVITOVE DEREVO"

Найбільший в Україні інтернет-магазин аюрведи "СВІТОВЕ ДЕРЕВО" пропонує вам 100% оригінальні вітаміни, бади, натуральну косметику та препарати аюрведи провідних індійських компаній.

Вся продукція, представлена в нашій аюрведа аптеці високої якості, вона сертифікована в Індії за стандартами міжнародних сертифікатів ISO та GMP, деякі аюрведичні товари також мають сертифікати якості Organic, Non-GMO Project та HAССP.

Завдяки цьому ми гарантуємо, що починаючи від посадки та збирання врожаю і закінчуючи кінцевим виробництвом, нічого не було залишено на волю випадку і наші покупці отримають безпечні товари повні сили аюрведи.

У різних категоріях інтернет-магазину "SVITOVE DEREVO" ви зможете переглянути дивовижний асортимент товарів аюрведи, який сформувався завдяки досвіду та рекомендацій сертифікованих аюрведичних лікарів, нашому досвіду та досвіду багатьох наших покупців.

Які товари варто купити в нашому інтернет-маркеті?

Нижче представлені найчастіше відвідувані категорії нашого сайту:

Замовте аюрведа товари з Індії та отримайте вигідні пропозиції та знижки у найбільшому аюрведичному магазині, з миттєвою доставкою по всій Україні.

Відкрийте для себе чудеса природи, яким понад 5000 років, і отримайте корисну продукцію прямо до вашого порога.

У нас є тисячі задоволених клієнтів. Будьте наступним!

Що таке аюрведа? Короткий вступ

Задовго до того, як людство дізналося про науки про життя, задовго до того, як могла бути винайдена будь-яка інша дисципліна медицини, одна дисципліна наук про життя перетворилася на закінчений трактат, призначений для зміцнення здоров`я, підвищення добробуту та запобігання людським хвороб.

Більше 5000 років тому в Індії зародилася наука під назвою Аюрведа - "Аю", що означає життя, і "Веда", що означає, по суті, знання, спрямовані на підтримку фізичного, розумового, соціального та духовного здоров`я людини.

Наука про життя, спрямована на профілактику та зцілення організму, незабаром стала популярною у всій Азії, а також на Близькому Сході, в останні десятиліття аюрведа заслужено стає дуже популярною в Америці, країнах Євросоюзу, Україні та інших країнах у всьому світі.

Аюрведа – перша система медичних знань, заснована на законах природи. Чим більше її вивчаєш, тим ясніше стає те, що це знання не належить розуму людини і є трансцендентним.

Аюрведа вчить, що найкращий спосіб жити – це спостерігати цикли в природі та використовувати практики, які відповідають їм. Отже, аюрведична теорія заснована на п`яти елементах, які сприяють існуванню всього всесвіту - ефірі, повітрі, вогні, воді та землі.

Аюрведа поділяє ці елементи на три енергії або основні принципи, які називають дошами, які, як вважається, присутні в кожній істоті у всесвіті. Три доші – Вата, Пітта та Капха – визначають фактори, що впливають на становлення людини.

Хоча багато хто може знайти це дивним, аюрведа, яку ми знаємо сьогодні, по суті, є тією ж наукою, яка досягла свого піку тисячу років тому.

У чому різниця між аюрведичною медициною та сучасною системою медицини?

Сучасна медицина - короткострокове лікування та полегшення симптомів без гарантованого повного лікування.

Аюрведа - спрямована на усунення та лікування першопричини хвороби, а не її наслідків.

Правильно підібрані аюрведичні препарати за допомогою правильного режиму харчування та способу життя, що відповідають вашій конституції тіла (доші), усувають фактичні причини захворювання, усувають надлишки дош та врівноважують їх, балансують травний вогонь та омолоджують організм.

Згідно аюрведі існує ієрархія в лікуванні захворювань: корекція свідомості пацієнта, поведінки та харчування, біоритмологія, фізіологічне очищення, процедури та ліки.

З чого приготовлені індійські препарати аюрведи

Аюрведа - це розуміння лікувальних сил природи, тому всі аюрведичні препарати приготовані з різних частин рослин: фруктів, горіхів, насіння, листя, кори, деревини, коріння, коренеплодів, камеді-смол, квітів, також з продуктів тваринного походження та очищених металів, зменшених до наночастинок. Всі ці компоненти можуть бути окремо або змішані в одній рецептурі.

Якщо в деяких препаратах присутні консерванти, то вони є харчовими та безпечними для здоров`я. Їх додають для того, щоб препарат не втрачав своїх цілющих властивостей.

Як вибрати препарати Аюрведи в інтернет аптеці "SVITOVE DEREVO"

Якщо ви знаєте свій діагноз вам не обов`язково отримувати дозвіл лікаря на прийом аюрведичних ліків, якщо ви не страждаєте на хронічні захворювання або алергію.

Крім того, аюрведичні домашні засоби найкраще справляються із застудою та кашлем. Більшість аюрведичних препаратів містять спеції та трави, такі як тулсі, кардамон, чорний перець, імбир, куркуму, корицю, препарати приготовані з використанням таких інгредієнтів, допоможуть швидко позбутися інфекцій та підвищити імунітет.

Якщо ж ви маєте можливість звернутися за допомогою до професійного аюрведичного лікаря - обов`язково зробіть це. Він допоможе визначити ваш тип доші, в результаті вам буде набагато легше зрозуміти природу вашого духу, розуму і тіла і гармонізувати їх, щоб у хвороб не було жодних шансів.

Побічні дії японських та індійських вітамінів та бадів

Аюрведичні препарати повністю або практично повністю не мають побічних дій, якщо приймати їх відповідно до наведеної інструкції, на відміну від хімічних ліків, для яких побічні дії є звичайним явищем.

"Тисячі речей необхідні здоровій людині, і лише одна хворій - здоров`я." Ірина Вільде

Погодьтеся, ніхто з нас не любить хворіти, адже хвороба не тільки приносить страждання та біль, а й забирає сили, розбиває нас зсередини, значно погіршує самопочуття, краде здоров`я та час і, поза сумнівом, змінює звичний стан справ...

Кожній людині варто замислитися про відповідальне та дбайливе ставлення до себе та свого здоров`я. Важливо стежити за тим, як ми поводимося в житті, як і чим ми харчуємося, який у нас розпорядок дня, чи ми дотримуємося фізичних навантажень, як відпочиваємо, як протистоїмо стресам.

Ми вважаємо, що практика стародавньої аюрведи зараз важливіша, ніж будь-коли, для того, щоб допомогти людям вести здоровий спосіб життя і набути довгого і щасливого життя.

Время генерации: 1.636, запросов: 119