Лів.52 DS Хімалая (Liv.52 DS Himalaya) 60 табл. / 550 мг

Бестселер Лів.52 DS Хімалая (Liv.52 DS Himalaya) 60 табл. / 550 мг

 • — замовлення від 600 грн — знижка 6%
 • — замовлення від 2000 грн — знижка 9%
 • — замовлення від 3000 грн — знижка 12%
287 грн
Код-1036
- +
 Є в наявності
Дарим 25 грн за отзыв о товаре и 200 грн за видеоролик
Даруємо 25 грн за відгук про товар

Автор кожного відкликання має можливість отримати заохочувальний промокод на 25 грн

Даруємо 200 грн за відеоогляд

Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн

Детальніше
Термін придатності доПридатний до: 01.05.2026
бренд: Himalaya
 У список бажань
Штрих-код:8901138500719
Версія для друку page print
Термін та вартість доставки орієнтовні та залежать від вашого регіону.
 • Самовивіз в Києві Забрати сьогодні Безоплатно
   
  САМОВИВІЗ

  Станція метро Бориспільська, Харківське Шосе 201-203 (вхід під вивіскою МАУ каси) карта проїзду

 • Нова пошта до відділення Відправимо сьогодні від 50 грн
   
  НОВА ПОШТА ДО ВІДДІЛЕННЯ

  Термін доставки у відділення Нова Пошта 1-2 дні. Після відправлення замовлення ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної.

 • Нова пошта до поштомату Відправимо сьогодні від 50 грн
   
  НОВА ПОШТА ДО ПОШТОМАТУ

  Термін доставки у поштомат Нова Пошта 1-2 дні. Після відправлення замовлення ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної.

 • Нова пошта кур'єром Відправимо сьогодні від 85 грн
   
  НОВА ПОШТА КУР'ЄРОМ ДО ВАШИХ ДВЕРЕЙ

  Термін доставки кур'єром Нова Пошта 1-2 дні. Після відправлення замовлення ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної.

 • Укрпошта Стандарт Відправимо сьогодні від 35 грн
   
  УКРПОШТА СТАНДАРТ

  Термін доставки у відділення Укрпошта 4-7 днів. Після відправлення замовлення ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної.

 • Укрпошта Експрес Відправимо сьогодні від 40 грн
   
  УКРПОШТА ЕКСПРЕС

  Термін доставки у відділення Укрпошта 2-4 днів. Після відправлення замовлення ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної.

Опис Лів.52 DS Хімалая (Liv.52 DS Himalaya) 60 табл. / 550 мг

Купити Лів.52 DS Хімалая (Liv.52 DS Himalaya), аюрведичний препарат виготовлений в Індії можна для ефективного лікування різних ушкоджень печінки.

*Лів.52 DS Himalaya 60 таблеток (кожна таблетка по 550 мг) має ідентичний склад з Лів.52 Хімалая 100 таблеток (кожна таблетка по 225 мг), але таблетки Лів.52 DS №60 мають вдвічі більшу вагу у порівнянні з таблеками Лів.52 №100.

 

Лікувальні дії:

Гепатопротекторна дія: натуральні інгредієнти в складі Лів.52 DS Хімалая мають потужні гепатопротекторні властивості проти хімічно індукованої гепатотоксичності. Лів.52 ДС Хімалая відновлює функціональну ефективність печінки, захищає паренхіми печінки і просуває гепатоцеллюлярну регенерацію. Лів.52 ДС запобігає втраті функціональної цілісності клітинної мембрани, підтримує цитохром Р-450 (велика і різноманітна група ферментів, які каталізують окислення органічних речовин).

Лів.52 ДС Хімалая прискорює період регенерації і забезпечує швидке відновлення печінкових функцій при інфекційному гепатиті (хвороба Боткіна). Це сприяє швидкому усуненню ацетальдегіду (отриманого окисленням етанолу, який широко вважають, є причиною похмілля) і забезпечує захист від алкогольного ушкодження печінки.

Лів.52 ДС також послаблює ліпотропний (з`єднання, які допомагають каталізувати розпад жиру) ефект при хронічному алкоголізмі і запобігає жировій інфільтрації печінки. В доцирозному стані, Лів.52 DS зупиняє прогрес цирозу і запобігає подальше пошкодження печінки.

Покращує апетит: при анорексії або при меншому рівні оптимального рості і ваги, Лів.52 ДС нормалізує апетит - ситість. Також розглядають втрату апетиту під час вагітності. При щоденному прийомі Лів.52 ДС покращує апетит, процеси травлення і засвоєння їжі, а також сприяє збільшенню ваги.

* Лів.52 ДС є препаратом подвійної сили, він призначений для лікування і управління захворювань печінки.

 

Показання до застосування:

* для профілактики і лікування вірусного гепатиту, алкогольної хвороби печінки, для лікування печінки в доцирозному стані, при ранньому цирозі, анорексії, втраті апетиту і пошкодження печінки внаслідок променевої терапії

* розлади печінки, включаючи жирні кислоти, пов`язані з білково-енергетичної недостатністю

* жовтяниця і втрата апетиту під час вагітності

* як допоміжний засіб під час тривалої хвороби і одужання

* як допоміжний засіб при гемодіалізі

* як допоміжний засіб для гепатотоксичних, протитуберкульозних, антиретровірусних препаратів, статинів і хіміотерапевтичних засобів

 

Склад:

Кожна таблетка Лів.52 ДС 550 мг містить:

Порошок:

Himsra (Каперси колючі / Capparis spinosa) 130 мг
Kasani (Цикорій звичайний / Cichorium intybus) 130 мг
Mandura bhasma (Оксид заліза) 66 мг
Kakamachi (Паслін чорний / Solanum nigrum) 64 мг
Arjuna (Терміналія арджуна / Terminalia arjuna) 64 мг
Kasamarda (Касія західна / Cassia occidentalis) 32 мг
Biranjasipha (Деревій звичайний / Achillea millefolium) 32 мг
Jhavuka (Тамариск галльський / Tamarix gallica) 32 мг

Препарат оброблений над парою водного екстракту з суміші таких трав: Bhringaraja (Екліпта біла / Eclipta alba), Bhumyamalaki (Філлантус нірурі / Phyllanthus amarus), Punarnava (Боєрхавія розлога / Boerhaavia diffusa), Guduchi (Тиноспора серцелиста / Tinospora cordifolia), Daruharidra (Барбарис остистий / Berberis aristata), Mulaka (Редька / Raphanus sativus), Amla (Ембіліка лікарська / Emblica officinalis), Chitraka (Свинчатка цейлонська / Plumbago zeylanica), Vidanga (Ембелія кисла / Embelia ribes), Haritaki (Терміналія чебула / Terminalia chebula), Parpata (Рутка лікарська / Fumaria officinalis).

 

Побічні дії:

Лів.52 ДС Хімалая немає ніяких побічних ефектів, якщо приймати його відповідно до запропонованої дози.

 

Спосіб застосування:

Лікарський (медикаментозний) гепатит:

По 1-2 таблетки два рази на день з протитуберкульозним / статині / хіміотерапією / антиретровірусним лікуванням або за вказівкою лікаря.

Жовтяниця і анорексія під час вагітності:

По 1 таблетці двічі на день протягом 8 тижнів або за вказівкою лікаря.

Хронічний вірусний гепатит:

По 2 таблетки два рази на день протягом 6 місяців або за вказівкою лікаря.

Ранні циротичні стани:

По 1 таблетці три рази на день протягом 6-12 місяців або за вказівкою лікаря.

У якості підтримуючої терапії під час гемодіалізу:

По 1 таблетці двічі на день протягом 3-4 місяців або за вказівкою лікаря.

Як допоміжний препарат при протиракових ліках:

По 1 таблетці двічі на день протягом 4 місяців або за вказівкою лікаря.

Аюрведичні препарати працюють цілісно, вони мають накопичувальну властивість, яка досягається в результаті їх прийому протягом 3-х і більше тижнів, іноді курс лікування може тривати 6 і більше місяців.

Тривалість лікування і початок дії препарату залежить від різних чинників, таких як тяжкість і симптоми захворювання, вік, фізичний і психологічний стан пацієнта і т.д. Результати можуть варіюватися від людини до людини.

Для отримання додаткової інформації зверніться до вашого аюрведичного лікаря.

 

Спосіб зберігання:

Зберігати в сухому, прохолодному місці, далеко від прямих сонячних променів. Не заморожувати. 

 

Фармакологічна дія основних інгредієнтів:

1. Гепатопротекторна дія: 

П-метоксібензойная кислота з Каперсів колючих (Capparis spinosa) володіє потужною гепатозахисною активністю щодо хімічно індукованої гепатотоксичності і запобігає підвищення рівнів малонового діальдегіду (в плазмі і печінки) і рівнів ферментів (ALT і AST). Каперси колючі (Capparis spinosa) покращують функціональну ефективність печінки і селезінки, надають захисну дію на гістологічну структуру печінки і благотворно впливають на глікоген і білки сироватки печінки.

Цикорій звичайний (Cichorium intybus) захищає печінку від алкогольної токсичності. Він збільшує циркулюючі лейкоцити, клітини, що утворюють бляшки селезінки, титри гемаглютинації, вторинну відповідь антитіл IgG, фагоцитарну активність, активність природних клітин-кілерів, проліферацію клітин і секрецію інтерферону-гамма (IFN-y). Гепатопротекторна активність цикорію звичайного (Cichorium intybus) пригнічує окислювальну деградацію ДНК в тканинному дебрису.

Паслін чорний (Solanum nigrum) володіє гепатозахисною активністю проти хімічно індукованого пошкодження печінки. Він знижує підвищені біохімічні параметри LFT (ALT, AST, ALP і TB) і підвищує активність амінопірину-N-деметилази, уридиндифосфат, глюкуронілтрансферази і глутатіон-S-трансферази.

Касія західна (Cassia occidentalis) володіє значним гепатозахисною дією при хімічно індукованому ушкодженні печінки. Вона модулює печінкові ферменти для забезпечення гепатопротекції.

Деревій звичайний (Achillea millefolium) корисний при хронічному гепатиті, хронічному гепатохолециститі, ангіохоліті і володіє противогепатомноюй активністю.

Оксид заліза (Mandura bhasmaволодіє гепатозахисною властивістю і корисний при хімічній індукованій гепатотоксичності, оскільки запобігає змінам активності ферментів печінки.

Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) знижує рівень холестерину, а також корисна при захворюваннях печінки.

Тамарикс гальський (Tamarix gallica) відомий своєю травною та гепатозахисною активністю і робить благотворний вплив на глікоген і білки сироватки печінки.

Апигенин, лютеолін, 4-гідроксибензойна кислота і протокатейна кислоти є компонентами Екліпти білої (Edipta alba), які проявляють максимальну гепатозахисну активність.

Філлантус нірурі (Phyllanthus amarus) володіє гепатозахисною і імуномодулюючою діями.

Боерхавія розлога (Boerhaavia diffusa) володіє гепатозахисною активністю.

Тиноспора серцелиста (Tinospora cordifolia) володіє добре відомими гепатозахисними і імуностимулюючими функціями, покращує апетит.

Барбарис остистий (Berberis aristata) надає антигепатотоксичну дію завдяки тому, що інгібірує на ферменти, що метаболізують мікросомальні лікарські засоби, і цитохром P450. Він підтримує сироваткові рівні лужної фосфатази (ALP) і амінотрансаміназ (ALT і AST) в нормі, що наводить на думку про гепатопротекцію і допомагає при різних формах жовтяниці.

Терміналія чебула (Terminalia chebula) володіє гепатозахисною активністю проти токсичності, викликаної протитуберкульозними препаратами, завдяки своїй антиоксидантній та мембраностабілізуючій активності.

2. Антиоксидантна дія:

Флавоноїди Каперсів колючих (Capparis spinosa) мають значну антиоксидантну активність, про що свідчить перекисне окислення ліпідів, знебарвлення вільних радикалів і самоокислення іонів заліза.

Цикорій звичайні (Cichorium intybus) має потужну антиоксидантну дію, про що свідчать його ефекти видалення вільних радикалів і пригнічення перекису водню і хелатування заліза.

Паслін чорний (Solanum nigrum) захищає ДНК від окисного ушкодження, а також діє як потужний поглинач гідроксильних і діфенільних пікрілгідразі-радикалів. Цитопротекторний ефект Пасліна чорного (Solanum nigrum) проти токсичності, викликаної гентамицином, показав значне інгібування цитотоксичності і потенціалу поглинання гідроксильних радикалів.

Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) має потужну антиоксидантну активність, що обумовлено її впливом на перекисне окислення ліпідів. Arjunаphthanoloside від Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) відносно пригнічення продукції оксиду азоту, а термінозіди знижують рівні індуцібельного синтази оксиду азоту (iNOS) в перитонеальних макрофагах, стимульованих ліпополісахаридами.

Деревій звичайний (Achillea millefolium) має антиоксидантну активність.

3. Протимікробна дія:

Цикорій звичайні (Cichorium intybus) і Деревій звичайний (Achillea millefolium) володіють потужною антимікробною активністю.

Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) володіє потужною антибактеріальною дією.

Касія західна (Cassia occidentalis) має антимікробні властивості, порівнянними зі стандартними еталонними антибіотиками.

Каперси колючі (Capparis spinosa) мають потужну антибактеріальну дію проти грампозитивних і грамнегативних бактерій.

4. Противірусна дія:

Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) володіє сильною противірусною активністю, інгібує прикріплення і проникнення вірусу.

Філлантус нірурі (Phyllanthus amarus) є противірусним засобом проти вірусів гепатиту В і С.

5. Протизапальна дія:

Каперси колючі (Capparis spinosa) мають протизапальну активність, порівняльноїї з оксифенбутазоном.

Екліпти білої (Edipta albaмає протизапальну дію.

Протизапальні властивості Боерхавіі розлогої (Boerhaavia diffusa) корисні при жовтяниці і асциті, які зазвичай виникають через ранній цироз печінки і хронічного перитоніту.

 

Інформація на цій сторінці не призначена, щоб бути заміною професійної медичної консультації. Не використовуйте цю інформацію для діагностики або лікування ваших проблем без консультації з лікарем.

 

 

Характеристики товару Лів.52 DS Хімалая (Liv.52 DS Himalaya) 60 табл. / 550 мг

 • Фірма виробник: Himalaya Wellness Company
 • Країна виробник: Індія
 • Розмір упаковки: 60 таблеток (кожна 550 мг)
 • Колір таблеток: таблетки зеленувато-сірого кольору з оболонкою (колір кармазин (червоний))
 • Стать: унісекс
 • Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення
 • Дієтична добавка: Не є лікарським засобом.

Лів.52 DS Хімалая (Liv.52 DS Himalaya) 60 табл. / 550 мг Відгуки: (14)

Поділіться своїм досвідом з іншими покупцями!

Ваше ім'я:

EMAIL для відповідей:

Ваша оцінка:


Досвід використання: 


Вкажіть код: captcha

Переваги:

Недоліки:

Ваша думка:
Попередження: HTML не підтримується!

 Додати зображення

Current month ye@r day *

Автор: досвід до 5 місяців

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Я веду здоровий спосіб життя: не палю цигарки, не зловживаю алкоголем. Тому завжди думала, що з печінкою все ок. Але! Обстеження показало, що у мене титри цитамегаловірусу перевищують норму в 500 разів, і це порушило роботу печінки. Були в"ялість, сонливість, відсутність апетиту. Лів 52 мені дуже допомагає , пропиваю курсами. Це просто дуже дієвий препарат, рекомендую спробувати, якщо звичайні карсили безсилі.

Переваги: Відновлює печінку

Недоліки: немає

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(3) Ні(0)
відповідь: Svitove Derevo від 08.09.2023

Дякуємо, Наталія, за відгук та досвід використання Лів.52 DS фірми Хімалая. Він буде корисний для інших покупців. Ми дуже раді. що натуральний препарат Вам допомагає.

Автор: досвід до 2 месяцев

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Можно пить не только для лечения, но и для профилактики. По доставке - все отлично, как всегда.

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(4) Ні(0)
відповідь: Svitove Derevo від 26.07.2021

Дякуємо, Наталіє, за відгук. Раді, що залишились задоволені лікувальною дією Лів. 52 ДС виробника Хімалая та роботою нашого інтернет-магазину.

Автор: досвід до 1 месяца

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Знаю препорат с детства у родителей стоял на столе.Стало поднывать справа под ребром вспомнил о ЛИВ 52.Пью 2 недели по 4шт 3раза в день.Пока все без изменений.Восприимчив к адекватным советам,пишите.Здоровья Всем!

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(0) Ні(1)
відповідь: Svitove Derevo від 03.03.2021

Дякуємо за коментар. Ми б Вам радили краще пройти діагностику (наприклад УЗД) та звернутися хоча б до лікаря гастроентеролога, щоб визначити причину болі. Щоб далі правильно визначитися з лікуванням.

Автор:

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Заказом и оперативностью доволен, все отлично !!!

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(3) Ні(0)
відповідь: Svitove Derevo від 23.09.2020

Дякуємо Вам за відгук! Нам дуже приємно, коли клієнти задоволені нашою роботою.

Автор:

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Всем доброго здравия. 1. Реально работает 2. Гораздо выгоднее стандартного Лив (как по цене, так и по времени на которое хватает) 3.Сравнивал с аптечной упаковкой -лейбы одинаковые. Советую.

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(4) Ні(2)
відповідь: Svitove Derevo від 06.08.2020

Дякуємо, Юрію, за відгук! Дуже раді, що даний препарат Вам підійшов

Автор:

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Дія відчутна вже за дві неділіприйому!

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(3) Ні(1)

Автор: досвід до 2 месяцев

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Очень хорошо чистит печень и желчный . Результат чуствуется сразу на следующий день. Заказываю по пару упаковок уже не раз и для всей семьи. Рекомендую.

Переваги: Чистит хорошо

Недоліки: Нет

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(5) Ні(0)

Автор: досвід до 1 месяца

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Хорошее лекарство для печени..пропиваю периодически - проходит сыпь на коже!!!. Работает. Всем здоровья!

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(3) Ні(0)

Автор:

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, можно ли принимать препарат Лив. 52 DS. с препаратом Цистон?

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(1) Ні(0)
відповідь: Svitove Derevo від 19.10.2018

Доброго дня, так ви можете приймати їх разом, виробник не вказує якихось протипоказань.

Автор:

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Ірино, дякуємо. Дуже раді, що Лів.52 ДС так блискавично на вас подіяв)

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(1) Ні(0)

Автор:

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Брала "Лив.52ДС" как желчегонное средство при перегибе желчного пузыря: результат после первой же таблетки! Перепробовала много аналогов по функциям, но этот потряс быстротой действия. Рекомендую:))

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(7) Ні(1)

Автор:

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Дякуємо, Федоре, ми вам також бажамо міцного здоров'я і процвітання!

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(0) Ні(1)

Автор:

Оцінка: 5 із 5 зірок!

заказував таблетки лів 52 дс чотири коробочки прийшли новою почтою на другий день прохожу лікування таблетки якісні дякую бажаю всім здоровя і удачі,

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(2) Ні(3)

Автор:

Оцінка: 5 із 5 зірок!

Советую всем с проблемами печени этот индийский препарат. Лив 52 ДС очень эффективен и в отличии от большинства аюрведических витаминов результат становиться заметным уже после 2 месяцев приема.

И еще покупайте желательно Liv 52 DS (двойная сила) он на порядок лучше чем обычная формула! Всем желаю быть здоровыми.

 Відповісти
Чи є відгук корисним? Так(5) Ні(0)
Покупці, які купили цей товар, також купували:

Ви можете купити Лів.52 DS Хімалая (Liv.52 DS Himalaya) 60 табл. / 550 мг в Києві, в аюрведа інтернет-магазині SvitoveDerevo.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні: Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кропивницький, Луцьк, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Ужгород, Бровари, Нікополь та інші міста України.