Himalaya

Фільтр ☰ Сортування:


Аюрведичні препарати та косметика Хімалая з Індії

Косметика Himalaya

В інтернет-магазині "SVITOVE DEREVO" ви можете купити оригінальні аюрведичні препарати Himalaya Healthcare, вітаміни Himalaya Wellness та косметику Himalaya Herbals корпорації Himalaya Drug Company з Індії з доставкою по Києву та території всієї України.

Виробник Хімалая пропонує доступні ціни на свою продукцію, яка завдяки ефективності стала дуже популярною в Україні.

Які ліки Himalaya варто купити на офіційному сайті "Світове Дерево" у Києві та Україні?

Himalaya herbals

Нижче представлені найчастіше відвідувані категорії з косметикою Хімалая:

Про компанію та косметику з аюрведи Himalaya Herbals

Більшість дивовижних відкриттів у житті відбуваються за найдивніших обставин, але для перетворення такого навчання на позитивну різницю потрібен провидець.

Історія виробника Хімалая почалася з допитливої молодої людини, яка була заінтригована одним з таких відкриттів.

Це був 1930 рік. Під час візиту до М`янми (Бірма) засновник компанії аюрведи Himalaya пан М. Манал побачив неспокійного слона, умиротвореного коренем рослини під назвою Rauwolfia serpentina. Його інтерес призвів до чотирьох років наукових випробувань та перевірки властивостей рослини.

Наприкінці цього дослідження фірма Хімалая представила перший у світі натуральний антигіпертензивний препарат Серпіна. Саме ця спадщина досліджень лежить в основі успіху Himalaya Drug Company у більш ніж 65 країнах і є причиною, через яку понад 300 000 лікарів по всьому світу призначають терапевтичні ліки Himalaya.

Від Лів.52, одного з найбільш продаваних в Індії гепатозахисних препаратів, до таких надійних брендів, як Цистон, Бонісан, Румалая, Септілін та багато інших, компанія Хімалая продовжує розробляти інноваційні, безпечні та ефективні вітаміни та препарати на рослинній основі.

Продукція Himalaya проходить такий же цикл розробки лікарських препаратів, що й алопатичні препарати, від досліджень токсичності та стабільності, від фази І до фази IV клінічних випробувань.

Кожен продукт проходить в середньому від шести до восьми років досліджень, які включають кілька клінічних у провідних лікарнях. Результати цих досліджень опубліковані в індійських та міжнародних медичних журналах, що рецензуються.

Ось що каже виробник Гімалая про себе

Himalaya herbals

"Наша причина інвестувати в дослідження - розробити рослинні лікарські препарати, які доповнюватимуть звичайну медицину, надаючи пацієнтам ширші можливості лікування та допомагаючи їм вести здорове та щасливе життя.

Очевидно, що для того, щоб медична спільнота усвідомила цінність добре вивчених рослинних лікарських засобів, нам необхідно надати їм достатні наукові докази, які б підтверджували наші заяви. Тільки такі рослинні ліки стануть важливою частиною охорони здоров`я в майбутньому.

Філософія розробки індійських препаратів Хімалая ґрунтується на мантрі «від початку до кінця». Ми залучені до розробки від стадії вирощування рослини до готового продукту.

Himalaya Індія слідує міжнародним керівництвам з належної сільськогосподарської практики (GAP) та належної практики збирання врожаю (GHP). Компанія є сертифікованою за стандартом ISO 9001: 2000, і слідує клінічній практиці (GCP), лабораторній (GLP) та виробничій практиці (GMP).

Виробник Хімалая дбає про навколишнє середовище, оскільки він тісно співпрацює з природою. Гімала отримали сертифікат ISO 14001: 2004, всесвітньо визнаний стандарт управління навколишнім середовищем.

Препарати Himalaya знайшли визнання у лікарів усього світу завдяки прихильності компанії до досліджень та ефективності продукції.

Himalaya Office

Himalaya Office