Оксітард Хімалая (Oxitard Himalaya) 30 капс. / 432 мг

Нових надходжень цього товару не буде
Аналоги / схожі товари
Код-1423
бренд: Himalaya
Дарим 25 грн за отзыв о товаре и 200 грн за видеоролик
Даруємо 25 грн за відгук про товар

Автор кожного відкликання має можливість отримати заохочувальний промокод на 25 грн

Даруємо 200 грн за відеоогляд

Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн

Детальніше

Опис Оксітард Хімалая (Oxitard Himalaya) 30 капс. / 432 мг

Купити Оксітард Хімалая (Oxitard Himalaya)аюрведичний препарат виготовлений в Індії можна як природний антиоксидант.

 

Лікувальні дії:

Антиоксидант: окислювальний стрес може привести до ішемічної хвороби серця, дерматозу, цукрового діабету та інших недуг. Завдяки своїм потужним антиоксидантним властивостям Оксітард Хімалая запобігає фотопошкодженню і окисленню, пов`язаним з пошкодженням тканин.

Гастропротектори: гастрозахисні властивості капсул Оксітард бережуть організм від пошкодження слизової оболонки, це забезпечує оптимальне здоров`я шлунково-кишкового тракту.

Імуномодулятор: препарат Оксітард зміцнює імунітет і підвищує здатність організму боротися з інфекціями.

 

Показання до застосування:

Окислювальний стрес, пов`язаний з:

* дерматоз

* цукровий діабет

* ішемічна хвороба серця

* підслизовий фіброз порожнини рота

* післяопераційне відновлення

* періодреконвалесценції (одужання)

 

Склад:

Кожна капсула 432 мг містить:

Екстракти:
Амра (Манго / Mangifera indica) 94 мг
Ашваганда (Вітанія снодійна / Withania somnifera) 71 мг
Гаріджара (Морква дика / Daucus carota) 47 мг
Яштімадху (Солодка гола / Glycyrrhiza glabra) 29 мг
Дракша (Виноград культурний / Vitis vinifera) 12 мг

Порошок:
Амалакі (Ембіліка лікарська / Emblica officinalis) 141 мг
Лаванг (Гвоздичне дерево / Syzygium aromaticum) 29 мг
Яшада бхасма (Окалина цинку / yashada bhasma) 2.5 мг

Масло:
Годхума (Пшениця м`яка / Triticum sativum) 6.5 мг

 

Побічна дія:

Оксітард Хімалая немає ніяких побічних ефектів, якщо приймати його відповідно до запропонованої дози.

 

Спосіб застосування:

По 1-2 капсули двічі на день, запиваючи водою або за вказівкою лікаря.

Аюрведичні препарати працюють цілісно, вони мають накопичувальну властивість, яка досягається в результаті їх прийому протягом 3-х і більше тижнів, іноді курс лікування може тривати 6 і більше місяців.

Тривалість лікування і початок дії препарату залежить від різних чинників, таких як тяжкість і симптоми захворювання, вік, фізичний і психологічний стан пацієнта і т.д. Результати можуть варіюватися від людини до людини.

Для отримання додаткової інформації зверніться до вашого аюрведичного лікаря.

 

Спосіб зберігання:

Зберігати в сухому, прохолодному місці, далеко від прямих сонячних променів. Не заморожувати. 

 

Фармакологічна дія основних інгредієнтів:

1. Антиоксидантна дія: 

Антиоксиданти беруть безпосередню участь у запобіганні пошкодження клітин (загальний шлях старіння, раку і різних захворювань). Антиоксиданти - це молекули, які взаємодіють з вільними радикалами і припиняють ланцюгову реакцію, перш ніж життєво важливі клітини будуть пошкоджені.

Аналіз СРАК (здатність до радикальної абсорбції кисню) є недавнім методом для оцінки антиоксидантної здатності нутрицевтиків, харчових добавок і т. д. Аналіз СРАК забезпечує міру здатності поглинати антиоксиданти до пероксильних радикалів, одному з найбільш поширених активних форм кисню знайденого в тілі. Дослідження показують, що активні гранули Oxitard демонструють значення СРАК 2084,9 мікромолей TE / грам, що вказує на те, що кожна порція капсул Oxitard має одиниці СРАК, які можна порівняти з такими для вітаміну С.

Вітанія снодійна (Withania somnifera)Солодка гола (Glycyrrhiza glabra)Гвоздичне дерево (Syzygium aromaticum) і Виноград культурний (Vitis vinifera) є потужними антиоксидантами, які коригують і запобігають викликане вільними радикалами окисне пошкодження різних органів і систем.

Вважається, що Ембіліка лікарська (Emblica officinalis) має найвищий вміст вітаміну С, а також його омолоджуючих властивостей. Однак більша частина сучасного наукового інтересу зосереджена на його унікальних танінах і флавоноїдах, які містять дуже потужні антиоксидантні властивості. Деякі інші дослідження показують, що Ембіліка лікарська (Emblica officinalis) має здатність стимулювати нашу природну систему антиоксидантних ферментів, включаючи каталазу, супероксиддисмутазу і глутатіонпероксидазу.

Хімічний аналіз екстракту м`якоті манго (MPE) показав, що він містить вітаміни, органічні кислоти, вуглеводи, амінокислоти, поліфеноли і деякі леткі сполуки. Лупеола (lupa-21,20 (29) дієн, 3бета-ол) зустрічається в природі як пентациклічний тритерпен, присутній в м`якоті манго, який може змінювати окисно-відновну систему тканин, викликану впливом кадмію, шляхом видалення вільних радикалів, таким чином покращуючи антиоксидантний статус щурячої печінки. Було показано, що добавки Lupeol / MPE ефективно впливають на викликаний діметілолбутановою кислотою окислювальний стрес в печінці, що характеризується відновленням активності антиоксидантних ферментів і зниженням перекисного окислення ліпідів.

Екстракт кореня Вітанії снодійної (Withania somnifera) підвищує рівень речовин, що реагують з тіобарбітуровою кислотою, і підвищує активність супероксиддисмутази і каталази. Пероральна обробка екстрактом кореня призводить до значного поліпшення поведінки і антиоксидантного статусу, а також до значного зниження рівня перекисного окислення ліпідів. Ця активність передбачає, що, по крайній мірі, частина патології, викликаної хронічним стресом, може бути викликана окислювальним стресом, який пом`якшується Вітанією снодійною (Withania somnifera), що доводить її цінну нейропротекторну активність.

Вітанія снодійна (Withania somnifera) володіє інгібуючою альдозоредуктази активністю, яка допомагає зменшити катаракту, демонструючи, таким чином, її антиоксидантну активність.

Вміщені фенол і флавоноїди Пшениці м`якої (Triticum sativum) мають активність по видаленню радикалів DPPH і окисленню лінолевої кислоти, що свідчить про його антиоксидантні активності.

Окалина цинку (Yashada bhasma) покращує стан короткозорості, можливо, завдяки своїй антиоксидантній активності.

Виноград культурний (Vitis vinifera) містить корисні для харчування незамінні жирні кислоти, токофероли, дубильні речовини і проціанідіни. Проціанідіни у Винограді культурному (Vitis vinifera) мають здатність підтримувати мікросудинну систему і основні структурні компоненти шкіри. Поліфенольні похідні Виноградом культурним (Vitis vinifera) мають цікаві антиензимні властивості і значний терапевтичний потенціал проти асцитної карциноми Ерліха.

Крім того, проціанідіни неконкурентно інгібують протеолітичні ферменти коллагеназу і еластазу, а також глікозідази, гіалуронідазу і 0-глюкуронідазу. Вони беруть участь в обороті основних структурних компонентів Екстраваскулярного матриксу, колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

Морква дика (Daucus carota) містить вітамін А (від 2000 до 4300 МО в 100 г), а також клітковину, воду, вуглеводи, флавоноїди і апигенин. Будучи багатим джерелом вітаміну А і 0-каротину, вона використовується в різних поживних складах, використовується в якості нервового тоніка, вітрогонного засобу і при хронічних захворюваннях, таких як діабет, можливо, через його антиоксидантні активності.

Гвоздичне дерево (Syzygium aromaticum) містить флавоноїди, вуглеводи, олеанолову кислоту, рамнетін і вітаміни. Воно проявляє антиканцерогенну активність, можливо, через його антиоксидантні активності.

2. Адаптогенна дія:

Адаптоген - це фармакологічний агент, що викликає адаптаційні реакції на фізичний і психологічний стрес. Адаптогени діють через неспецифічний механізм підвищення неспецифічної стійкості (NSR) до шкідливих впливів широкого спектру фізичних, хімічних і біологічних стрессорів. Найбільш важливо мати «енергію адаптації», яка необхідна для того, щоб впоратися з широким спектром стресів. Адаптогени надають, нормалізують незалежно від напрямку попередніх патологічних змін, допомагаючи тим самим запобігати захворювання і підвищують імунітет організму, щоб протистояти загальні хвороби.

У дослідженні, в якому використовувалася класична експериментальна оцінка адаптогенів, Вітанія снодійна (Withania somnifera) підвищила фізичну витривалість тестованих тварин, запобігла пов`язаним зі стресом розладам (наприклад, шлунково-кишкові виразки) і запобігла пов`язане зі стресом виснаження двох важливих речовин в організмі, вітаміну С і гормону кортизолу. Обидві речовини є частиною системи «енергії адаптації» і грають критичну роль в реакції організму на різні стресові подразники.

3. Гастропротекторна дія:

Мангиферин, природної глюкози ксантони з Манго (Mangifera indica), забезпечує захист шлунка від пошкодження шлунка, можливо, завдяки його антисекреторним і антиоксидантним діям.

Водні екстракти з коренів Солодки голої (Glycyrrhiza glabra) широко використовуються для лікування виразок шлунка, можливо, через присутність в екстракті 12-кетотрітерпенсапонінов. Водні екстракти і полісахариди з коренів Солодки голої (Glycyrrhiza glabra) є сильними антиадгезиви, які можуть бути використані в якості потужного засобу для подальшої розробки цитопротекторних препаратів, які забезпечують полегшення при виразках шлунка.

4. Кардіозахисна дія:

Великі фітохімічні дослідження, проведені на Моркві дикій (Daucus carota), виявили присутність багатьох хімічних компонентів, включаючи флавоноїди і глікозиди, такі як апігенін-4-β-D-глюкозид і апигенін-7-β-D-галактопіранозіл- (1-> 4) -β-D-маннопіранозід, які вважаються значущими по інотропном властивостям. Морква дика (Daucus carota) проявляє кардіозахисну активність завдяки своїм антиоксидантним, антиліпідним пероксидантним властивостям, поглинанню вільних радикалів і інотропним властивостям.

Кумаринові глікозиди, присутні в екстракті Моркви дикої (Daucus carota), можуть діяти через блокаду кальцієвих каналів, і цей ефект може бути відповідальний за ефект зниження кров`яного тиску його з`єднань, що спостерігається в дослідженнях in vivo, таким чином демонструючи його цінну кардіозахисну активність.

Манго (Mangifera indica) має властивості видалення вільних радикалів, які знижують перекисне окислення ліпідів і підсилюють антиоксидантні ферменти у пероксиддисмутазу і каталаз проти ізопротеренола.

Відомо, що таноїдні принципи плодів Ембілікі лікарської (Emblica оfficinalis) виявляють антиоксидантну активність in vitro та in vivo. Ембліканін A (37%) і Ембліканін B (33%) - збагачені фракції свіжого соку плодів Ембілікі лікарської (Emblica officinalis) перенормовують активність серцевого упероксиддисмутазу, каталаз і глутатіонпероксидази, яка відхиляється через окисний стрес, підтверджуючи тим самим свій кардіозахисний ефект.

Екстракт Вітанії снодійної (Withania somnifera) володіє кардіозахисною активністю. Різні дослідження показують, що попереднє лікування екстрактом Вітанії снодійної (Withania somnifera) сприятливо відновлює окислювально-антиоксидантний баланс міокарда, має виражений антиапоптотичний ефект і зменшує пошкодження міокарда, про що свідчить гістопатологічного оцінка.

Це доводить, що антиоксидантні і антиапоптотичні властивості Вітанії снодійної (Withania somnifera) можуть сприяти кардіопротекторним ефектам.

Підвищений рівень сироваткових ліпідів створює ризик розвитку ішемічної хвороби серця. Екстракт Вітанії снодійної (Withania somnifera) проявляє кардіопротекторну активність завдяки своїй ліпід-ренормалізуючій, а також ренормалізуючій активності щодо глюкози.

Еугенол, присутній в Гвоздичному дереві (Syzygium aromaticum), пригнічує біосинтез простагландину, утворення тромбоксану В2 і агрегацію тромбоцитів, спричинену арахідонової кислотою, in vitro, що свідчить про його антитромботичної активності.

5. Імуномодулююча дія:

Доведено, що мангиферин, виділений з Манго (Mangifera indica), має імуномодулюючу активність, розширюючи його дію на клітинні і гуморальні компоненти імунної системи. Випробування показало, що його введення викликало збільшення титру гуморального антитіла і гіперчутливості уповільненого типу (DTH) у мишей.

Вітанія снодійна (Withania somnifera) проявляє сильну інгібуючу активність щодо системи комплементу, мітоген-індукованої проліферації лімфоцитів і реакції DTH, таким чином показуючи його внесок в покращення імунітету.

Виявилося, що екстракти з Моркви дикої (Daucus carota) мають імуномодулюючу активність. Випробування показує, що збільшення проліферації лімфоцитів тісно пов`язане зі збільшенням кількості лімфоцитів, включаючи CD8 + Т-клітини і активовані PBMC (мононуклеарние клітини периферичної крові), тоді як підвищення секреції інтерферон-гамма (IFN-y) було обумовлено до активованим CD8 + Т- клітинам. У дослідженні також були продемонстровані три типи іммуномодуляції, включаючи тип 1 PHA, ConA і кверцетин (підвищена активація лімфоцитів і секреція IFN-γ), тип 2 ізопімпінеллін (підвищена активація лімфоцитів) і тип 3 рутин, бергаптен і ксантотоксин (підвищений рівень IFN- в секреті).

Інформація на цій сторінці не призначена, щоб бути заміною професійної медичної консультації. Не використовуйте цю інформацію для діагностики або лікування ваших проблем без консультації з лікарем.

 

 

Характеристики товару Оксітард Хімалая (Oxitard Himalaya) 30 капс. / 432 мг

  • Фірма виробник: The Himalaya Drug Company
  • Країна виробник: Індія
  • Розмір упаковки: 30 капсул (кожна 432 мг)
  • Стать: унісекс
  • Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення
  • Дієтична добавка: Не є лікарським засобом.

Оксітард Хімалая (Oxitard Himalaya) 30 капс. / 432 мг Відгуки: (0)

Ваш відгук може бути першим.

Поділіться своїм досвідом з іншими покупцями!

Ваше ім'я:

EMAIL для відповідей:

Ваша оцінка:


Досвід використання: 


Вкажіть код: captcha

Переваги:

Недоліки:

Ваша думка:
Попередження: HTML не підтримується!

 Додати зображення

Current month ye@r day *
Покупці, які купили цей товар, також купували:

Ви можете купити Оксітард Хімалая (Oxitard Himalaya) 30 капс. / 432 мг в Києві, в аюрведа інтернет-магазині SvitoveDerevo.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні: Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кропивницький, Луцьк, Кременчук, Біла Церква, Ужгород, Бровари, Нікополь та інші міста України.