Лів.52 сироп Хімалая (Liv.52 Syrup Himalaya) 200 мл

Немає в наявності, очікується надходження товару!
Код-2009
Дарим 25 грн за отзыв о товаре и 200 грн за видеоролик
Даруємо 25 грн за відгук про товар

Автор кожного відкликання має можливість отримати заохочувальний промокод на 25 грн

Даруємо 200 грн за відеоогляд

Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн

Детальніше
бренд: Himalaya
 У список бажань
Штрих-код:8901138110666
Версія для друку page print

Опис Лів.52 сироп Хімалая (Liv.52 Syrup Himalaya) 200 мл

Купити сироп Лів.52 Хімалая (Liv.52 Syrup Himalaya) виготовлений в Індії можна для ефективного лікування різних ушкоджень печінки.

 

Лікувальні дії:

Гепатопротекторна дія: натуральні інгредієнти в складі сиропу Лів.52 Хімалая мають потужні гепатопротекторні властивості проти хімічно індукованої гепатотоксичності. Сироп Лів.52 Хімалая відновлює функціональну ефективність печінки, захищає паренхіми печінки і просуває гепатоцеллюлярну регенерацію. Лів.52 сироп запобігає втраті функціональної цілісності клітинної мембрани, підтримує цитохром Р-450 (велика і різноманітна група ферментів, які каталізують окислення органічних речовин).

Лів.52 сироп Хімалая прискорює період регенерації і забезпечує швидке відновлення печінкових функцій при інфекційному гепатиті (хвороба Боткіна). Це сприяє швидкому усуненню ацетальдегіду (отриманого окисленням етанолу, який широко вважають, є причиною похмілля) і забезпечує захист від алкогольного ушкодження печінки.

Сироп Лів.52 також послаблює ліпотропний (з`єднання, які допомагають каталізувати розпад жиру) ефект при хронічному алкоголізмі і запобігає жировій інфільтрації печінки. В доцирозному стані, Лів.52 сироп зупиняє прогрес цирозу і запобігає подальше пошкодження печінки.

Покращує апетит: при анорексії або при меншому рівні оптимального росту і ваги, сироп Лів.52 нормалізує ритм апетит - ситість. У ньому також розглядають втрату апетиту під час вагітності. При щоденному прийомі сиропу Лів.52 покращує апетит, процеси травлення і засвоєння їжі, а також сприяє збільшенню ваги.

 

Показання до застосування:

* для профілактики і лікування вірусного гепатиту, алкогольної хвороби печінки, для лікування печінки в доцирозному стані, при ранньому цирозі, анорексії, втраті апетиту і пошкодженні печінки внаслідок променевої терапії

* розлади печінки, включаючи жирні кислоти, пов`язані з білково-енергетичною недостатністю

* жовтяниця і втрата апетиту під час вагітності

* як допоміжний засіб під час тривалої хвороби і одужання

* як допоміжний засіб при гемодіалізі

* як допоміжний засіб для гепатотоксичних, протитуберкульозних, антиретровірусних препаратів, статинів і хіміотерапевтичних засобів

 

Склад:

Кожних 5 мл сиропу Лів.52 містять:

Екстракти:

Himsra (Каперси колючі / Capparis spinosa) 34 мг
Kasani (Цикорій звичайній / Cichorium intybus) 34 мг
Kakamachi (Паслін чорний / Solanum nigrum) 16 мг
Arjuna (Терміналія арджуна / Terminalia arjuna) 16 мг
Kasamarda (Касія західна / Cassia occidentalis) 8 мг
Biranjasipha (Деревій звичайний / Achillea millefolium) 8 мг
Jhavuka (Тамариск галльський / Tamarix gallica) 8 мг

Препарат оброблений над парою водного екстракту з суміші таких трав: Bhringaraja (Екліпта біла / Eclipta alba), Bhumyamalaki (Філлантус нірурі / Phyllanthus amarus), Punarnava (Боєрхавія розлога / Boerhaavia diffusa), Guduchi (Тиноспора серцелиста / Tinospora cordifolia), Daruharidra (Барбарис остистий / Berberis aristata), Mulaka (редька / Raphanus sativus), Amla (Ембіліка лікарська / Emblica officinalis), Chitraka (Свінчатка цейлонська / Plumbago zeylanica), Vidanga (Ембелія кисла / Embelia ribes), Haritaki (Терміналія чебула / Terminalia chebula), Parpata (Рутка лікарська / Fumaria officinalis).

 

Побічна дія:

Лів.52 сироп Хімалая немає ніяких побічних ефектів, якщо приймати його відповідно до запропонованої дози.

 

Спосіб застосування:

Гострий вірусний гепатит:

Дітям: по 1 чайній ложці (5 мл) три рази в день.

Дорослим: по 2 чайної ложки (10 мл) три рази в день або за вказівкою лікаря.

Анорексія і неоптимальним зростання:

Дітям: по 1 чайній ложці (5 мл) два-три рази на день.

Дорослим: по 2 чайної ложки (10 мл) два-три рази на день або за вказівкою лікаря.

Алкогольне ушкодження печінки:

По 2-3 чайні ложки (10-15 мл) три рази в день або за вказівкою лікаря.

Добре збовтайте пляшечку перед застосуванням.

Аюрведичні препарати працюють цілісно, вони мають накопичувальну властивість, яка досягається в результаті їх прийому протягом 3-х і більше тижнів, іноді курс лікування може тривати 6 і більше місяців.

Тривалість лікування і початок дії препарату залежить від різних чинників, таких як тяжкість і симптоми захворювання, вік, фізичний і психологічний стан пацієнта і т.д. Результати можуть варіюватися від людини до людини.

Для отримання додаткової інформації зверніться до вашого аюрведичного лікаря.

 

Спосіб зберігання:

Зберігати в сухому, прохолодному місці, далеко від прямих сонячних променів. Не заморожувати. 

 

Фармакологічна дія основних інгредієнтів:

1. Гепатопротекторна дія: 

П-метоксибензойна кислота з Каперсів колючих (Capparis spinosa) володіють потужною гепатозахисною активністю щодо хімічно індукованої гепатотоксичності і запобігають підвищенню рівнів малонового діальдегіду (в плазмі і печінки) і рівнів ферментів (ALT і AST). Каперси колючі (Capparis spinosa) покращують функціональну ефективність печінки і селезінки, надають захисну дію на гістологічну структуру печінки і позитивно впливають на глікоген і білки сироватки печінки.

Цикорій звичайний (Cichorium intybus) захищає печінку від алкогольної токсичності. Він збільшує циркулюючі лейкоцити, клітини, що утворюють бляшки селезінки, титри гемаглютинації, вторинна відповідь антитіл IgG, фагоцитарну активність, активність природних клітин-кілерів, проліферацію клітин і секрецію інтерферону-гамма (IFN-y). Гепатопротекторна активність Цикорію звичайного (Cichorium intybus) пригнічує окислювальну деградацію ДНК в тканинному дебрисі.

Паслін чорний (Solanum nigrum) володіє гепатозахисною активністю проти хімічно індукованого ушкодження печінки. Він знижує підвищені біохімічні параметри LFT (ALT, AST, ALP і TB) і підвищує активність амінопірину-N-деметилази, уридиндифосфат, глюкуронілтрансферази і глутатіон-S-трансферази.

Касія західна (Cassia occidentalis) володіє значною гепатозахисною дією при хімічно індукованому ушкодженні печінки. Вона модулює печінкові ферменти для забезпечення гепатопротекції.

Деревій звичайний (Achillea millefolium) корисний при хронічному гепатиті, хронічному гепатохолецисті, ангіохоліті і володіє протигепатомною активністю.

Оксид заліза (Mandura bhasmaволодіє гепатозахисною властивістю і корисний при хімічній індукованій гепатотоксичності, оскільки запобігає зміни активності ферментів печінки.

Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) знижує рівень холестерину, а також корисна при захворюваннях печінки.

Тамариск галльський (Tamarix gallica) відомий своєю травною та гепатозахисною активністю і робить позитивний вплив на глікоген і білки сироватки печінки.

Апигенин, лютеолін, 4-гідроксибензойна кислота і протокатейная кислота є компонентами Екліпти білої (Edipta alba), які проявляють максимальну гепатозахисну активність.

Філлантус нірурі (Phyllanthus amarus) володіє гепатозахисними і імуномодулюючими діями.

Боєрхавія розлога (Boerhaavia diffusa) володіє гепатозахисною активністю.

Тиноспора серцелиста (Tinospora cordifolia) володіє добре відомими гепатозахисними і імуностимулюючими функціями, покращує апетит.

Барбарис остистий (Berberis aristata) надає антигепатотоксичну дію завдяки своєму інгібіючій дії на ферменти, що метаболізують мікросомальні лікарські засоби, і цитохром P450. Він підтримує сироваткові рівні лужної фосфатази (ALP) і амінотрансаміназ (ALT і AST) в нормі, що наводить на думку про гепатопротекцію і допомагає при різних формах жовтяниці.

Терміналія чебула (Terminalia chebula) володіє гепатозахисною активністю проти токсичності, викликаної протитуберкульозними препаратами, завдяки своїй антиоксидантній та мембраностабілізуючої активності.

2. Антиоксидантна дія:

Флавоноїди Каперсів колючих (Capparis spinosa) мають значну антиоксидантну активність, про що свідчить перекисне окислення ліпідів, знебарвлення вільних радикалів і самоокислення іонів заліза.

Цикорій звичайній (Cichorium intybus) має потужну антиоксидантну дію, про що свідчать його ефекти видалення вільних радикалів і пригнічення перекису водню і хелатування заліза.

Паслін чорний (Solanum nigrum) захищає ДНК від окисного ушкодження, а також діє як потужний поглинач гідроксильних і діфенільних пікрілгідразі-радикалів. Цитопротективний ефект Пасліна чорного (Solanum nigrum) проти токсичності, викликаної гентамицином, показав значне інгібування цитотоксичності і потенціалу поглинання гідроксильних радикалів.

Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) має потужну антиоксидантну активність, що обумовлено її впливом на перекисне окислення ліпідів. Arjunаphthanoloside від Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) відносно пригнічення продукції оксиду азоту, а термінозід A знижує рівні індуцібельного синтази оксиду азоту (iNOS) в перитонеальних макрофагах, стимульованих ліпополісахаридами.

Деревій звичайний (Achillea millefolium) має антиоксидантну активність.

3. Протимікробна дія:

Цикорій звичайній (Cichorium intybus) і Деревій звичайний (Achillea millefolium) володіють потужною антимікробною активністю.

Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) володіє потужною антибактеріальною дією.

Касія західна (Cassia occidentalis) має антимікробні властивості, порівняно зі стандартними еталонними антибіотиками.

Каперси колючі (Capparis spinosa) мають потужну антибактеріальну дію проти грампозитивних і грамнегативних бактерій.

4. Противірусна дія:

Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) володіє сильною противірусною активністю, інгібує прикріплення і проникнення вірусу.

Філлантус нірурі (Phyllanthus amarus) є противірусним засобом проти вірусів гепатиту В і С.

5. Протизапальна дія:

Каперси колючі (Capparis spinosa) мають протизапальну активність, порівнянної з оксифенбутазоном.

Екліпти білої (Edipta albaмає протизапальну дію.

Протизапальні властивості Боерхавії розлогої (Boerhaavia diffusa) корисні при жовтяниці і асциті, які зазвичай виникають через раннього цирозу печінки і хронічного перитоніту.

 

Інформація на цій сторінці не призначена, щоб бути заміною професійної медичної консультації. Не використовуйте цю інформацію для діагностики або лікування ваших проблем без консультації з лікарем.

 

 

Характеристики товару Лів.52 сироп Хімалая (Liv.52 Syrup Himalaya) 200 мл

  • Фірма виробник: Himalaya Wellness Company
  • Країна виробник: Індія
  • Розмір упаковки: 200 мл
  • Стать: унісекс
  • Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення
  • Фабрична упаковка: пластикова пляшечка
  • Дієтична добавка: Не є лікарським засобом.

Лів.52 сироп Хімалая (Liv.52 Syrup Himalaya) 200 мл Відгуки: (0)

Ваш відгук може бути першим.

Поділіться своїм досвідом з іншими покупцями!

Ваше ім'я:

EMAIL для відповідей:

Ваша оцінка:


Досвід використання: 


Вкажіть код: captcha

Переваги:

Недоліки:

Ваша думка:
Попередження: HTML не підтримується!

 Додати зображення

Current month ye@r day *
Покупці, які купили цей товар, також купували:

Ви можете купити Лів.52 сироп Хімалая (Liv.52 Syrup Himalaya) 200 мл в Києві, в аюрведа інтернет-магазині SvitoveDerevo.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні: Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кропивницький, Луцьк, Кременчук, Біла Церква, Ужгород, Бровари, Нікополь та інші міста України.